Festo DN-63-950-PPV-A
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindri Festo DN-63-950-PPV-A
more Images
Festo DN-63-950-PPV-A
Festo DN-63-950-PPV-A
Festo DN-63-950-PPV-A
Festo DN-63-950-PPV-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindri
Proizvođač:
Festo
Model:
DN-63-950-PPV-A
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, standardni cilindrini, stezanje cilindara
-Proizvođač: Festo
-Tip: DN-63-950-PPV-A
-Piston: Ø 63 mm
-Moždani udar: 950 mm
Gsdpfx Adsdk I Tfe Sebl
-Pritisak: max. 12 bar