Festo DN-100-125 PPV
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindar Festo DN-100-125 PPV
more Images
Festo DN-100-125 PPV
Festo DN-100-125 PPV
Festo DN-100-125 PPV
Festo DN-100-125 PPV
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
DN-100-125 PPV
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, standardni cilindrini, stezanje cilindara
-Proizvođač: Festo
-Tip: DN-100-125 PPV
-Piston: Ø 100 mm
-Moždani udar: 125 mm
-Max. Pritisak: 12 bar