Festo DGS-40-350-PPV
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindar Festo DGS-40-350-PPV
more Images
Festo DGS-40-350-PPV
Festo DGS-40-350-PPV
Festo DGS-40-350-PPV
Festo DGS-40-350-PPV
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
DGS-40-350-PPV
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
Opis
Gbsdpsdk I T Tofx Ad Sol
-Moždani udar: 350 mm
-Piston: Ø 40 mm
-Piston šipka: Ø 16 mm
-Ukupna dužina: 580 mm
-Ukupna dužina produžena: 930 mm