Festo DGS-25-140
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindri Festo DGS-25-140
more Images
Festo DGS-25-140
Festo DGS-25-140
Festo DGS-25-140
Festo DGS-25-140
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindri
Proizvođač:
Festo
Model:
DGS-25-140
Stanje:
dobro (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Nemačka
Opis
-Moždani udar: 140 mm
-Prečnik klipa: 25 mm
-Piston šipka: 10 mm