Festo DC-70-0400PPV
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindar Festo DC-70-0400PPV
more Images
Festo DC-70-0400PPV
Festo DC-70-0400PPV
Festo DC-70-0400PPV
Festo DC-70-0400PPV
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
DC-70-0400PPV
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, standardni cilindrini, stezanje cilindara
-Proizvođač: Festo
-Tip: DC-70-0400PPV
-Piston: Ø 70 mm
-Moždani udar: 400 mm
-Pritisak: max. 12 bar