Festo DC-35-400-PPV
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindar Festo DC-35-400-PPV
more Images
Festo DC-35-400-PPV
Festo DC-35-400-PPV
Festo DC-35-400-PPV
Festo DC-35-400-PPV
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
DC-35-400-PPV
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, standardni cilindrini, stezanje cilindara
-Proizvođač: Festo
-Tip: DC-35-400-PPV
Godpedk I T Usfx Amboit
-Piston: Ø 35 mm
-Moždani udar: 400 mm
-Pritisak: max. 12 bar