Anayak FBZ-HV-2500
Godina proizvodnje
Lokacija
Nemačka Nemačka
CNC mašina za mlevenje kreveta Anayak FBZ-HV-2500
more Images
Anayak FBZ-HV-2500
Anayak FBZ-HV-2500
Anayak FBZ-HV-2500
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
CNC mašina za mlevenje kreveta
Proizvođač:
Anayak
Model:
FBZ-HV-2500
Godina proizvodnje:
1998
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
Deutschland Nemačka
Referentni broj:
INNO31372
Ažuriranje:
Opis
Na raspolaganju je CNC univerzalna ležišna glodalica Anayak. Radni hod X/Y/Z: 2500mm/900mm/975mm, dimenzije stola X/Y: 2900mm/800mm, prihvat glavnog vretena: ISO50, obrtaji vretena: 3000 o/min, snaga: 22kW, posmak: 6m/min, brzi hod: 10m/min, broj pozicija alata: 30. Dimenzije mašine X/Y/Z: približno 6000mm/3000mm/3000mm, težina: oko 20000kg, upravljanje: Heidenhain TNC 426. Dokumentacija dostupna. Moguća je inspekcija na licu mesta. Očekivana dostupnost od septembra 2026. godine.