AIM TRIATHLON Li-Ion 48V TC5207-16 Akku 416Ah 21,55kWh
EXW Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2019
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Buch am Erlbach Nemačka
Komercijalno vozilo AIM TRIATHLON Li-Ion 48V TC5207-16 Akku 416Ah 21,55kWh
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Komercijalno vozilo
Proizvođač:
AIM TRIATHLON
Model:
Li-Ion 48V TC5207-16 Akku 416Ah 21,55kWh
Godina proizvodnje:
2019
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
EXW Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Am Schulfang 8, 84172 Niedererlbach, Deutschland Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Ukupna težina:
675 kg
Prazna masa vozila:
675 kg
Ukupna dužina:
825 mm
Ukupna širina:
520 mm
Ukupna visina:
620 mm
Boja:
srebrna
Gorivo:
električna energija
Vrsta goriva:
električni
Kapacitet baterije:
416 Ah
Izlazni napon:
48 V
Opis
Baterija za viljuškar 48V TC5207-16, kapacitet 416Ah / 21,55kWh 100%
Zamena: za 48v 4PzS500
Godina proizvodnje: 2019
Dimenzije (d x š x v): 825mm x 520mm x 620mm
Težina cca 675kg
Test kapaciteta (C5 test pražnjenja) 100%
REMA 320A priključak
Sa ekranom
Sledeći servis: 01.12.2026
Bez ograničenja upotrebe
Garancija na 4000 ciklusa punjenja
Samostalni sistem – nije potreban CAN BUS
Integrisani protivpožarni sistem
Punjač po izboru: 300A sa 400V/63A ili 100A 400V/16A